o nas

BIANCO studio - to stylowa fotografia ślubna i rodzinna

Fotografia ślubna

Fotografujemy, bo wierzymy, że ważne momenty powinny trwać dłużej… To, co chcielibyśmy Państwu zaproponować́, to zestaw stylowych zdjęć́ z Państwa ślubu ułożonych w piękną historię.
 Ujrzycie na zdjęciach dzień, w którym wydarzyło się coś szczególnego.
 Aby to uzyskać, dołożymy wszelkich starań oraz wykorzystamy swoje doświadczenie w fotografowaniu wielu niezwykłych historii, spotykając się z Parami zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

fotografia rodzinna

Fotografie rodzinne – to zestaw zdjęć o Was, o Waszych bliskich. Sfotografujemy wszystkie ważne dla Was wydarzenia (urodziny, sesje dla maluchów, sesje dla seniorów, sesje niespodzianki) i je dla Was wydrukujemy.

Mamy też coś specjalnego:

„Jeden dzień z Waszego życia” na wydrukowanych fotografiach.


Jeżdżąc po świecie i codziennie fotografując uświadomiliśmy sobie, jak ważne jest uwiecznienie tego zwykłego, a jakże pieknego codziennego życia rodzinnego.
Większość fotografów oferuje portrety, które często wydają się być pozbawione pasji, emocji i zabawy. Wy sami fotografujecie, a pliki z telefonów gubią się w wirtualnej rzeczywistości. „Jeden dzień z Waszego życia” to codzienne chwile, które ukazują istotę tego, kim jesteście, jak żyjecie i co cenicie – a to wszystko na elegancko wydrukowanych fotografiach.

Jak to robimy?

  • Krok 1 – spotkanie przygotowawcze – spotykamy się, aby omówić to, co mamy sfotografować, na czym się skupić i ułożyć ewentualnie plan dnia (może to być wyjazd w plener, wizyta w domu na wsi lub też typowy dzień powszedni, z gotowaniem, lekcją muzyki lub połączony z jakimś wydarzeniem rodzinnym, np. urodzinami dziecka).
  • Krok 2 – sesja – zaczynamy fotografować a Wy po prostu „jesteście”. Ponieważ całą intencją takiej sesji jest sfotografowanie Was w Waszym domowym otoczeniu, naszym zadaniem jest to jak najpiękniej udokumentować w komfortowej dla Was atmosferze.
  • Krok 3 – drukowane zdjęcia – otrzymujecie od nas zestaw wydrukowanych zdjęć w ładnym pudełku jako alternatywa do tysięcy krążących w wirtualnej rzeczywistości plików z telefonu.Co ponadto?

Podróżujemy i pracujemy również jako fotoreporterzy. Nasze zdjęcia bywają wyróżnione na festiwalach fotograficznych, konkursach i publikowane są w prasie polskiej i zagranicznej.